12 dirbančios svetainės privalumų (2)

Greičiausiai jau domėjotės, kuo internetas gali būti naudingas jūsų verslui.

Įdomu, kaip gi dar svetainių kūrimas gali pasitarnauti jūsų veikloje? Štai – dar daugiau priežasčių, atskleisiančių realią ir tiesioginę internetinių svetainių įtaką bet kokio verslo sėkmei:

7. Daugiau žinių, daugiau vertės, daugiau naudos

Pagal individualius specifinės rinkos aspektus, konkrečios srities patirtį bei jos klientų poreikius parengta svetainė suponuoja aukštensio lygio klientų aptarnavimą, o tai savo ruoštu – labiau patenkintus klientus. Patenkintas klientas = geri atsiliepimai, rekomendacijos ir dar daugiau klientų.

8. Standartizuoti pardavimai

Žinodami, kokios pardavimų strategijos veikia jūsų versle, galite integruoti jas į internetinę svetainę ir automatizuoti. Tai reiškia, jog kiekvienas jūsų svetainėje apsilankęs žmogus sulauks geriausiai veikiančio paskatinimo pasinaudoti paslaugomis ar įsigyti jūsų prekių.

9. Atrodykite dar labiau patikimi

Internetinė svetainė suteikia jums galimybę įrodyti potencialiems klientams, kodėl verta jumis pasitikėti ir kodėl jie turėtų rinktis būtent jūsų prekes ar paslaugas.

Daugybė žmonių naudoja internetą kaip „apsisprendimo“ įrankį, padedantį pasirinkti, kieno paslaugomis naudotis ar kieno prekes pirkti. Taigi būtent internetinė svetainė gali būti tuo lemtingu veiksniu, pritraukiančiu jums didelę dalį žmonių, norinčių pirkti, tačiau nenusprendusių „pas ką“.

Didžiausia nauda, kokią galite gauti iš svetainės, tai “virusinis marketingas” – kurio dėka jūsų svetainės lankytojai gali skleisti teigiamus atsiliepimus apie jūsų prekes ir paslaugas lūpos iš lūpų! Tokia „kalbanti” reklama turi ypatingai didelę galią ir vertę, kadangi klientų tarpe ji yra patikimiausia, o jums – pelningiausia.

10. Dvikryptė komunikacija ir marketingas

Internetinėje svetainėje kitaip nei tradicinių formų reklamoje jūs galite vykdyti šiuolaikišką dvikryptę komunikaciją su savo klientais. Galite dalintis patarimais, konsultuoti, padėti pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Bendravimas kuria pasitikėjimą, o pasitikėjimas skatina naudotis būtent jūsų paslaugomis ar produktais.

11. Pigūs, bet ypatingai vertingi tyrimai

Savo svetainėje galite įdiegti modulius, pavyzdžiui, apklausas, anketas, svetainės lankomumo statistiką ir kt., leisiančius išsamiau susipažinti su savo klientais, sužinoti jų poreikius ir atsižvelgiant į tai, koreguoti savo paslaugų ar prekių pateikimą, pritaikyti specialius pasiūlymus ar specialias reklamos formas. Išsami pažintis su savo tiksline auditorija ir individualizuota pardavimų strategija bei interaktyvūs pasiūlymai turi neginčijamą reikšmę pardavimų skatinime, o visa tai kartu yra tiesus kelias į sėkmingą jūsų verslo augimą.

12. Išsiplės jūsų rinka

Ką laimi žmonės, kaip pagrindinę marketingo priemonę pasirinkę internetą? Ogi tai, jog čia nėrateritorinių barjerų – tai reiškia, jog jei jūs buvote žinomi ir paslaugas ar prekes teikėte tik savo mieste ar rajone, dabar internetinės svetainės jūs turite visas galimybes būti lengvai pasiekiamu ir matomu visiems, besidomintiems jūsų srities prekėmis ir paslaugomis. Matematika paprasta – kuo daugiau potencialių klientų susipažįsta su jumis ir kuo labiau juos gebate sužavėti – tuo daugiau išgauga ir užsakymų skadičius, o tuo pačiu – ir pelnas.

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>