12 dirbančios svetainės privalumų

1. Keliskart pigiau ir daug lanksčiau nei kad reklama spaudoje, reklaminės skrajutės lankstinukai ar kita spausdinta reklama

tinklapiu-kurimasKodėl internetas yra geriau nei spausdinta reklama? Ogi visų pirma ir svarbiausia tuo, jog jis yra pigesnė reklamos forma – Jūsų reklaminių žinučių matomumas ir pasiekiamumas laiko atžvilgiu yra nepalyginamai didesnis. Greta to, jūs nuolat galite keisti ir atnaujinti žinučių turinį ir tai jums nieko nekainuoja (skirtingai nei spausdintoje reklamoje). Ir galiausiai – naudodami internetą Jūs pasiekiante be galo plačią auditoriją potencialių klientų. Tuo tarpu norint tiek potencialių klientų pasiekti spausdintos reklamos būdu, reiktų išdalinti dešimtis ar net šimtus tūkstančių lankstinukų.

Žinoma, tai nereiškia, jog nuo šiol reikia atsisakyti visų reklamos formų ir reklamuotis tik internete, tačiau jo dėka galite sutaupyti – tradicinei reklamai skirdami minimalias lėšas, potencialius klientus galite paskatinti užsukti į jūsų internetinę svetainę, kurioje jie galės daugiau sužinoti apie jūsų teikiamas paslaugas ar prekes ir štai čia – viskas jūsų rankose – vos kelios interaktyvios priemonės, užmezgančios ryšį su potencialiu klientu ir atsivers plačios galimybės juntamai padidinti savo paslaugų ar prekių pardavimus.

2. Internetinė svetainė vs. įmonių katalogai

Reklamos įmonių kataloguose pardavėjai patikino jus, jog buvimas įmonių kataloge gali atstoti internetinę svetainę? Neapsigaukite – visų pirma, reklama įmonių kataloge, priešingai nei reklama svetainėje, yra mokama. Greta to, turėdami savo skelbimą įmonių kataloge, jūs negalite paprastai ir operatyviai atnaujinti informacijos, informuoti savo klientus apie vykstančias akcijas ar specialius pasiūlymus, negalite atsakyti į jų klausimus ir komunikuoti. Negana to, būdami kataloge, esate matomi tik kaip vieni iš kelių šimtų ar net tūkstančių tokių pačių kaip ir jūs – taigi, patraukti kliento dėmesį tokioje erdvėje yra ypatingai sunku. Tuo tarpu turėdami savo internetinę svetainę, paprastai ir greitai galite užmegzti ryšį su lankytoju, pateikti jam aktualią informaciją, patarti, atsakyti į klausimus bei paraginti pasinaudoti specialiais pasiūlymais taip paskatindami jį tapti jūsų klientu.

3. 24 valandas, 7 dienas per savaitę = mažiausiai ¼ išaugusi mėnesinė apyvarta

svetainiu-kurimas

Ar kada susimąstėte, kiek papildomų lėšų sugeneruotų jūsų verslas, jei klientai, norintys įsigyti jūsų paslaugas ar produktus, pasibaigus darbo valandoms neatsimuštų į užrakintas parduotuvės, biuro ar salono duris? Ir kiek klientų papildomai pritrauktumėte, jei jie galėtų sulaukti atsakymo į norimą klausimą bet kuriuo paros metu?

Jungtinėje Karalystėje vykusio tyrimo metu buvo atskleista, jog aptarnaujant tokius „vėluojančius” klientus bendra mėnesinė paslaugų apyvarta padidinama mažiausiai ketvirtadaliu, o produktų dar daugiau – netgi trečdaliu!

Taigi, štai čia jums pagelbėti gali internetinė svetainė, kurios dėka visi ne darbo laiku besikreipiantys klientai internete rastų visą reikiamą informaciją, atsakymus į galimus klausimus ar netgi galėtų įsigyti prekių bet kuriuo jiems patogiu metu!

4. 2 x Patogu
Didžioji dalis pirkėjų prieš įsigydami prekę ar paslaugą pirmiausia pasidomi ja ir jos alternatyvomis. Ar kada susimąstėte, kur pirkėjai tinklapiu-kurimasieško informacijos apie jūsų paslaugas ir produktus? Ogi internete. Suprantama, jog internete ieškoti informacijos yra patogiau nei kad važiuoti į parduotuvę, biurą ar saloną ir teirautis ten dirbančių žmonių. Greta to, naršydami internete klientai tikisi rasti objektyvesnės ir „teisingos“ informacijos bei atsiliepimų iš kitų paslauga ar preke jau pasinaudojusių asmenų.

Taigi, štai ir čia svarbiu atsvaros tašku gali tapti jūsų internetinė svetainė su visa reikiama informacija bei… gerais klientų atsiliepimais:)

5. Padaugės pajamų šaltinių

Internetinės svetainės funkcija nėra vien tik jūsų prekių ar paslaugų reprezentavimas. Jos potencialas gali būti išnaudojamas gerokai platesniame diapazone. Internetinė svetainė – tai viena iš visuomenės informavimo priemonių formų. Taigi visi, ieškantys tam tikros aktualios informacijos, gali rasti ją pas jus. Kodėl nepasinaudoti naudingos informacijos sklaidos galimybe ir nepritraukti klientų, pateikiant jiems vertingų patarimų, konsultacijų, instrukcijų ar pasakojimų? Juk klientas visuomet prioritetą teiks daug žinančiam, savo srityje puikiai nusimanančiam specialistui,besidalinančiam sukauptomis žiniomis su klientais, nei kad vien tik savo parduodamas paslaugas ar prekes išvardijusiam verslininkui.

6. Partneriai

Internetinė svetainė yra puiki vieta pritraukti potencialių partnerių ar netgi investuotojų. Savo svetainėje galite padaryti atskirą skiltį su informacija apie jūsų įmonę, pasiektais laimėjimais ir tikslais, kurie gali būti įgyvendinti ateityje.

Svetainiu-kurimas

Dar viena niša – bendradarbiauti su panašias paslaugas ar prekes teikiančiomis įmonėmis ir apsikeisti rekomendacijomis bei nuorodomis į savo internetines svetaines. Ką tai duos? Dar daugiau lankytojų, o tuo pačiu – ir klientų.

TĘSINYS…

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>